Nebankovní společnosti poskytující půjčky

Pokud si myslíte, že ověřené nebankovní společnosti vám nabídnou výhodnou půjčku, pak se mýlíte. Slovo ověřené totiž ještě neznamená výhodné. Na druhou stranu máte alespoň částečnou jistotu v tom, že se vás nepokusí okrást, nebudeme-li počítat úrokovou sazbu. Tu můžete zjistit ještě před podpisem smlouvy a následně bude záležet čistě na vás, zda smlouvu podepíšete či nikoli. Nebankovní společnosti poskytující půjčky jsou téměř všude, vybrat si tu správnou tak může být obtížné.

Nebankovní společnosti poskytující půjčky

První nebankovní společností je Cofidis. Jedná se o společnost nabízející klasické spotřebitelské půjčky, a to ve výši od 20 do 500 tisíc korun. Je potřeba myslet na fakt, že se částky mohou neustále měnit. Vždy si tedy ověřte, jestli daná částka sedí nebo se změnila, abyste poté nebyli nemile překvapení. Půjčky mohou využít nejenom jednotlivci, ale také páry. Jinými slovy se těmto finančním produktům přezdívá partnerská půjčka. U těchto produktů máte vyšší šanci na získání lepších podmínek, včetně úrokové sazby a RPSN. Mezi hlavní výhody patří nízký úrok a vyřízení z domova.

Další nebankovní společností je Zonky. Jde však o zcela jiný model půjčování finančních prostředků než u předchozí společnosti. U Zonky půjčují finanční prostředky lidé, nikoli samotná společnost. Ta peníze dorovná až ve chvíli, kdy se nevybere vámi vyžadovaná částka od investorů, kterými se může stát prakticky kdokoli. Výhodou půjčky u Zonky je vyřízení do 5 minut, a to z pohodlí domova. Nebankovní společnosti poskytující půjčky jsou už v dnešní době na stejné úrovni, jako bankovní instituty. Vy si jen budete muset v záplavě několika firem vybrat tu správnou. Půjčit si u Zonky můžete částku od 20 do 750 tisíc korun.

Na scénu přichází Home Credit

Posledním tipem na půjčku je úvěr od společnosti Home Credit. S touto společností se můžete střetnout převážně u nákupu na splátky. Není však vyloučeno požádat o půjčku klasickou formou, a to bezúčelově. Záleží tedy na vás, jestli potřebujete finanční prostředky využít dle svých potřeb nebo plánujete zakoupit zboží na splátky. Půjčit si u Home Creditu můžete částku od 10 do 250 tisíc korun s dobou splatnosti až 96 měsíců. Jde o seznam, který ukrývá nebankovní společnosti poskytující půjčky.

Sdílet: